Oświadczenia majątkowe wg wydziałów - Wydział Spraw Obywatelskich i Uprawnień Komunikacyjnych
Oświadczenia majątkowe
- dyrektor Bartosz Pelczarski
- Katarzyna Wilk
- Halina Wojtkowska
- kierownik Oddziału Ewidencji Ludności Marek Kubiak
- ds. ewidencji ludności Mariola Grzegorska
- ds. spraw ewidencji ludności Maria Macioszczyk
- ds. ewidencji ludności Marzena Rybak
- ds. meldunkowych Małgorzata Popiela
- Michał Mieloch
- kierownik oddziału praw jazdy Jadwiga Foltyn
- Agnieszka Sienkiewicz-Gadus
- kierownik oddziału ewidencji pojazdów Marek Sieniawski
- kierownik oddziału obsługi klienta biznesowego Marcin Szwed
- ds. rejestracji pojazdów Roch Sobieszczyk
- Paweł Ziemnicki
- ds. rejestracji pojazdów Piotr Miler
- ds. rejestracji pojazdów Agnieszka Bąk
-
ds. wysyłki akt i świadectw kwalifikacyjnych kierowców
Anna Pstrągowska
- Końcowe oświadczenie majątkowe (PDF)
- Oświadczenie majątkowe za 2022 r. (PDF)
- Pierwsze oświadczenie majątkowe. (PDF)
- Końcowe oświadczenie majątkowe (PDF)
- Oświadczenie majątkowe za 2021 r. (PDF)
- Oświadczenie majątkowe za 2020 r. (PDF)
- Oświadczenie majątkowe za 2019 r. (PDF)
- Oświadczenie majątkowe za 2018 r. (PDF)
- oświadczenie majątkowe za 2017 r. (PDF)
- ds. rejestracji pojazdów Bożena Woźniak
- ds. praw jazdy i świadectw kwalifikacji kierowców Małgorzata Knade
- ds. informacji Bartosz Szymański
- ds. rejestracji pojazdów Alina Stachowiak
- ds. praw jazdy Beata Alichniewicz
- ds. praw jazdy Małgorzata Mizak
- ds. prawa jazdy Renata Peters
- ds. praw jazdy Jolanta Szudobaj
- ds. rejestracji pojazdów Izabela Bilska
- ds. praw jazdy Jolanta Bzdręga
- Renata Świderska
- ds. rejestracji pojazdów Mariusz Dahlke
- ds. zatrzymania praw jazdy Hanna Dumin
- ds. rejestracji pojazdów Agnieszka Komin
- ds. zatrzymania praw jazdy Elżbieta Tritt
- ds. rejestracji pojazdów Ewa Marcinkowska
- ds. rejestracji pojazdów Agnieszka Kozłowska-Nowak
- inspektor Tomasz Frąckowiak
- Małgorzata Tomaszewska
- ds. prawa jazdy Karolina Kowalczyk
- ds. ewidencji pojazdów Teresa Nowicka
- ds. rejestracji pojazdów Hanna Jaraczewska
- Kinga Bąkowska
- referent Agnieszka Rogulska
- podinspektor Joanna Zandecka
- referent Monika Wartecka
- specjalista ds. rejestracji pojazdów Marcin Gadus
- ds. rejestracji pojazdów Rafał Szulc
- referent ds. rejestracji Aleksandra Paulus
- specjalista Przemysław Andrzejewski
- Sławomira Kwiatkowska
- inspektor Marcin Budziński
- inspektor Agnieszka Czubryt
- kierownik odddziału Krzysztof Tomaszewski
- specjalista ds. rejestracji pojazdów Joanna Juchacz
- specjalista Agata Biernacka
- Emilia Łącka
- Anna Robińska
- Marika Okupnik
- specjalista Agnieszka Kościańska
- Katarzyna Orchowicz
- Karolina Nodżak
- specjalista Łukasz Tomczak
- specjalista Piotr Nagarnowicz
- specjalista Magdalena Polus
- ds. czasowej rejestracji pojazdów Tomasz Łącki
- specjalista do praw jazdy Małgorzata Osuchowska
- Ewa Słowińska
- specjalista do praw jazdy Marcin Kindler
- Ewa Hojan
- Adrian Nowojski
- starszy specjalista ds. rejestracji pojazdów Dominika Petrus
- specjalista Kinga Prutkowska
- specjalista Inga Nowak
- Beata Włodarczyk
- referent ds. rejestracji pojazdów Paulina Jenz
- referent Marietta Świniarska
- Natalia Reszewska
- Sylwia Mądro
- Lilianna Zbieranek
- Przemysław Bugzel
- Anna Kasprzak
- Anna Olszewska
- Weronika Butwicka
- ds. ewidencji pojazdów Anna Maćkowiak
- referent Klaudia Popiołkiewicz
- specjalista ds. uprawnień komunikacyjnych Karolina Ratajczak
- referent Natalia Damasiewicz
- referant ds. rejestracji pojazdów Marta Barbara Kozieras
- - Monika Nowojska
- specjalista Ewa Soborowska-Woźna
- referent ds. uprawnień komunikacyjnych Hubert Grzesiak
- starszy specjalista Edyta Greń
- . Monika Karalus
- ds.rejestracji pojazdów Agnieszka Willer
- specjalista Katarzyna Nowakowska
- specjalista Marcin Albertyński
- specjalista Mikołaj Wydra
- Specjalista Paulina Knopczyńska
- ds. ewidencji ludności Przybylski Tomasz
- referent Marianna Stróżniak
- Specjalista ds. praw jazdy Magdalena Wziętek
- specjalista Emilia Musialska
- ds. uprawnień komunikacyjnych Martyna Miłowicka
- referent Agnieszka Trojanek
- Joanna Zakolska
- starszy specjalista Przemysław Daleszyński
- specjalista Joanna Juskowiak
- specjalista Marta Kliszkowiak
- referent Natalia Krakowska
- stanowisko ds. rejestracji pojazdów Jędrzej Krzywiak
- specjalista Jagoda Łężak
- specjalista Hanna Malesińska
- starszy specjalista Karolina Pluta
- referent Szymon Wiciński
- Marta Sowińska
- specjalista Karolina Wiśniewska
- specjalista Hanna Wojtecka
- Karolina Nowak
- Renata Steinke
- Rzeszewska Natalia
- specjalista ds. rejestracji pojazdów Jolanta Kańduła
- specjalista Monika Stachowiak
- specjalista Mariola Kaźmierczak
- specjalista Julia Kluczyńska
- specjalista Lidia Grundkiewicz
- specjalista Małgorzata Krawczuk
- specjalista Katarzyna Nowakowska
- Anna Tomczyk
- Klaudia Stachowiak
- inspektor Małgorzata Sternal-Kałuża
- ds. rejestracji Agnieszka Tomczak-Czajkowska
- starszy specjalista Agnieszka Zawadzka
- starszy specjalista Andrzej Animucki
- starszy specjalista ds. praw jazdy Beata Wagner
- referent Błażej Siemieniak
- starszy specjalista Adrianna Wiluś
- specjalista ds. ewidencji pojazdów Julita Grobelkiewicz
- specjalista Tomasz Maciejewski
- starszy specjalista Teresa Królak
- Starszy specjalista ds. rejestracji pojazdów Anna Gyurkovich
- Specjalista Katarzyna Sądek
- Inspektor Emilia Sołdan
- starszy specjalista Beata Gierak-Monarcha
- Katarzyna Przygocka
- Daria Kopa
- Agnieszka Wnuk
- Magdalena Maćkowiak
- Dominika Szymańska
- Magdalena Rybarczyk-Kasperska
- Monika Ziemlińska
- Renata Hildebrandt
- Beata Grajewska
- Monika Korzeniowska
- Daria Jedynak
- mlodszy referent Maria Kowalczyk
- specjalista Michał Florek